






Lego Star Wars Бойовий набір Елітної преторіанської гвардії 75225
Разом з елітними преторианскими правоохоронцями удосконалюй бойові навички! Розстав вартових з фільму «Зоряні війни: Останні джедаї» на обертові підставки, дай їм в руки зброю зі стійки і крути підставки, щоб подивитися, хто переможе. Також правоохоронці можуть влаштовувати бої з тренувальними дроидами. І нехай переможе найсильніший!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 109 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |