Lego Friends колода Біла конячка з стрічками 851578
Класична біла конячка з набору Лего Френдс на ланцюжку з кільцем для ключів і стрічкою. Можна використовувати як колоду для ключів або повісити на рюкзак, сумку і т.п.
Довжина коника приблизно 6,5 см
Висота конячиків приблизно 5,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |