









Конструктор Lego Super Heroes Переслідування Людиною-Павуком машини для перевезення злочинців 76349
Конструктор Лего Супер Герої Spider-Man Prison Transport Chase 76349
Влаштуйте видовищну гонитву за тюремною машиною, щоб запобігти втечі небезпечного злочинця. Потужний фургон для перевезення в’язнів має приховану функцію вибуху, що дозволяє розігрувати найнапруженіші моменти штурму. Автомобіль оснащений кабіною для водія та спеціальним відсіком, який може розлітатися на частини під час атаки супергероїв.
Допоможіть Людині-Павуку на його швидкісному мотоциклі та Примарному Гонщику наздогнати втікача. Використовуйте гнучке павутиння та вогняний ланцюг, щоб зупинити вантажівку та повернути лиходія за ґрати. Набір містить 4 мініфігурки та автентичні аксесуари, що додають грі реалістичності. Завдяки рухомим елементам техніки та можливості влаштовувати ефектні руйнування фургона, цей конструктор стане основою для нескінченних пригод у світі Marvel.
Вік: 8+
Деталі: 367
Мініфігурки: 4
Коробка: 262х222х76
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 367 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Super Heroes |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 222 мм |
| Висота упаковки | 76 мм |