









Конструктор Lego Ninjago Битва біля черепа Дракона з мечем 71871
Конструктор Лего Ніндзяго Battle at the Dragon's Blade 71871
Порадуйте шанувальників всесвіту NINJAGO® цим деталізованим набором для прикрашення кімнати та рольових ігор. Центральним елементом моделі є великий череп із декоративним елементом, навколо якого розгортаються події.
Рухомі фігурки: набір містить модель дракона та механічну фігурку з багатьма точками артикуляції для надання будь-яких поз.
Гнучкість налаштувань: розміщуйте героїв у трьох різних варіантах — безпосередньо на базі або окремо на платформі.
Колекційні герої: 4 фігурки в комплекті, серед яких Джин, Міра, Майстер Іво та суперник, дозволяють створювати нові сюжети.
Творче конструювання: збирайте модель за допомогою зручного цифрового додатка, що робить процес інтуїтивно зрозумілим.
Вік: 9+
Деталі: 1016
Мініфігурки: 4
Коробка: 432х282х72
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 1016 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Ninjago |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 432 мм |
| Ширина упакування | 282 мм |
| Висота упаковки | 72 мм |