









Конструктор Lego Ninjago Близнюки роботи-Титани 71870
Конструктор Лего Ніндзяго The Twin Titan Mechs 71870
Хлопчики, дівчатка та шанувальники віком від 12 років можуть поповнити свою колекцію набором «Близнюки роботи-Титани». Ці дві динамічні фігурки пропонують безмежні можливості для творчості завдяки великій кількості рухомих елементів.
Дві моделі в комплекті: деталізовані фігурки з кабінами, що відкриваються, та місцями для героїв всередині.
Гнучкість рухів: змінюйте положення голови, плечей, колін та стоп, щоб надати моделям реалістичного вигляду.
Змінні елементи: деталі конструкції та оснащення можна переставляти між фігурками для створення нових сюжетів.
Демонстраційна стійка: використовуйте підставку, щоб зафіксувати одну з фігурок у повітрі для прикрашення інтер'єру.
Вік: 12+
Деталі: 1707
Мініфігурки: 3
Коробка: 480х378х94
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 12 років |
| Кількість деталей | 1707 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Ninjago |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упакування | 378 мм |
| Висота упаковки | 94 мм |