









Конструктор Lego Ninjago Райська земля 71869
Конструктор Лего Ніндзяго Land Bounty 71869
Відкрийте для себе один із найкращих транспортних засобів ніндзя у новому втіленні. Ця іграшкова вантажівка «Райська земля» стимулює уяву та дозволяє створювати неймовірні ігрові сценарії.
Транспорт 3 в 1: основна вантажівка легко розкладається на три окремі моделі: літаючий корабель, багі та швидкісний мотоцикл.
Багате оснащення: модель має двомісну кабіну пілота, 6 рухомих золотих коліс, шиповий шутер та яскравий прапор.
6 мініфігурок: герої Джей, Зейн, Нія та Ллойд борються проти Кислотного та Вогняного монстрів.
Творчий процес: додаток LEGO Builder робить складання інтерактивним, дозволяючи масштабувати та обертати деталі.
Вік: 9+
Деталі: 1214
Мініфігурки: 6
Коробка: 378х354х94
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 1214 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Ninjago |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 378 мм |
| Ширина упакування | 354 мм |
| Висота упаковки | 94 мм |