









Конструктор Lego Ninjago Переслідувач ніндзя X-1 — 15-та річниця 71867
Конструктор Лего Ніндзяго X-1 Ninja Charger 71867
Святкуйте 15-ту річницю серіалу LEGO® NINJAGO® з цим неймовірним набором 2 в 1, що є оновленим ремейком оригінального переслідувача. Ця іграшкова машина пропонує шанувальникам безмежні можливості для гри та ефектної демонстрації.
Транспорт 2 в 1: основна машина приховує в собі швидкісний мотоцикл, що дозволяє раптово атакувати ворогів.
Колекційні фігурки: набір включає Кая, генерала Криптора та вперше — Мастера тіні на спеціальній ювілейній підставці.
Динамічна гра: відтворюйте улюблені сцени з серіалу завдяки рухомим деталям та кріпленням для зброї на корпусі авто.
Просте конструювання: використовуйте додаток LEGO Builder для відстеження
Вік: 14+
Деталі: 691
Мініфігурки: 3
Коробка: 382х262х71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість деталей | 691 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Ninjago |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Ширина упакування | 262 мм |
| Висота упаковки | 71 мм |