









Конструктор Lego Ninjago Комбіновані транспортні засоби Кая та Коула 71864
Конструктор Лего Ніндзяго Kai and Cole's Combiner Vehicles 71864
Об'єднуйте сили з героями-ніндзя Каєм та Коулом у їхніх пригодах із 4-го сезону серіалу «NINJAGO®: Повстання драконів». Цей інноваційний набір пропонує унікальні можливості для конструювання та трансформації.
2 круті машини: набір містить позашляховий гоночний багі з кабіною та шутером, а також мотоцикл, прикрашений золотими мечами та прапором.
Трансформація техніки: діти можуть від'єднувати та міняти місцями задні частини багі та мотоцикла, щоб створити новий триколісний байк.
3 мініфігурки: розігруйте епічні битви між ніндзя Каєм та Коулом і вперше представленим Крижаним монстром.
Світ ніндзя: поєднуйте цей набір з іншими драконами та роботами NINJAGO для створення масштабного всесвіту пригод.
Вік: 7+
Деталі: 394
Мініфігурки: 3
Коробка: 262х191х91
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 394 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Ninjago |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 191 мм |
| Висота упаковки | 91 мм |