









Конструктор Lego Ninjago Зільвар і дракон Гримтак 71863
Конструктор Лего Ніндзяго Zilvar and Grimtak the Dragon Beast 71863
Виконуйте небезпечні місії з 4-го сезону мультсеріалу «NINJAGO®: Повстання драконів» разом із набором «Зільвар і дракон Гримтак». Цей грізний монстр стане справжнім випробуванням для ваших героїв-ніндзя.
Рухома фігурка монстра: Гримтак має бивні та рухомі ноги, руки й кисті, що дозволяє приймати бойові пози під час гри.
Сідло для всадника: на спині дракона встановлено сідло, де Зільвар — воїн з Тигрячого племені — може надійно триматися під час битви.
Герої та лиходії: у наборі є мініфігурки Нії із золотим мечем, Зільвара з булавою та Кая у формі дракона з кігтями й хвостом.
Творчий подарунок: ідеальний вибір для хлопчиків і дівчаток, які обожнюють драконів та рольові ігри у світі фентезі.
Вік: 7+
Деталі: 232
Мініфігурки: 3
Коробка: 262х141х48
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 232 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Ninjago |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 141 мм |
| Висота упаковки | 48 мм |