









Конструктор Lego Ninjago Бойовий набір робота Дракона Ллойда 71862
Конструктор Лего Ніндзяго Lloyd's Dragon Mech Battle Pack 71862
Відтворіть динамічні пригодницькі сцени з 4-го сезону серіалу «NINJAGO®: Повстання драконів» за допомогою «Бойового набору робота Дракона Ллойда». Цей епічний набір дозволяє дітям зануритися у фантастичний світ ніндзя та розігрувати захопливі битви.
Рухома модель: бойовий дракон-робот має рухомі руки, кисті, ноги, ступні, крила та хвіст для реалістичних рухів.
Функціональна кабіна: робот оснащений кабіною, що відкривається, з місцем для мініфігурки та кріпленням для меча.
3 мініфігурки: набір включає Ллойда із золотим мечем, Джея з кігтями та Лояліста з двома чорними мечами.
Більше пригод: розширюйте свою колекцію іншими наборами серії NINJAGO, щоб створювати ще масштабніші битви.
Вік: 6+
Деталі: 81
Мініфігурки: 3
Коробка: 141х122х46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 81 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Ninjago |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 141 мм |
| Ширина упакування | 122 мм |
| Висота упаковки | 46 мм |