Конструктор Lego Iconic Цифри на день народження 40807
Конструктор Лего Айконік Birthday Numbers 40807
Святкуйте особливі дати яскраво з набором LEGO «Цифри на день народження». Цей конструктор дозволяє зібрати цифри від 0 до 9, кожна з яких доповнена фігурками чарівних тварин: левом, пандою, коалою та іншими друзями. Використовуйте ці кольорові моделі як ексклюзивні топери для іменинного торта або як стильні декоративні елементи для святкового оформлення інтер’єру.
Набір містить 281 деталь і ідеально підходить для дітей від 6 років. Процес складання цифр перетворюється на веселу підготовку до свята, де дитина може самостійно створити свій вік або важливу дату. Завдяки високій якості та привабливому дизайну, ці цифри стануть традиційним атрибутом ваших сімейних свят, даруючи радість іменинникам та гостям і надихаючи на нові творчі відкриття у світі LEGO.
Вік: 6+
Деталі: 281
Мініфігурки: немає
Коробка: 262х141х72
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 281 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 141 мм |
| Висота упаковки | 72 мм |