









Конструктор Lego Creator Флакон для парфумів із квітковим декором 31383
Конструктор Лего Креатор Floral Décor Perfume Bottle 31383
Додайте стилю та краси до своєї кімнати з універсальним набором LEGO Creator «3 в 1». Цей конструктор дарує можливість створити три різні моделі з одних і тих самих деталей: витончений флакон для парфумів із натискним розпилювачем на квітковій підставці, яскраву вазу з букетом або глечик для смузі з соломинкою та меню. Кожен варіант збірки натхненний світом моди та сучасного дизайну.
Набір містить 286 елементів та три спеціальні плиточки для декорування, що додають моделям завершеного вигляду. Завдяки модульній системі діти від 8 років можуть легко перебудовувати об'єкти, розвиваючи творче мислення та уяву. Кожна модель є самостійним арт-об'єктом, який стане чудовим акцентом на полиці чи столі. Зверніть увагу, що одночасно можна зібрати лише один варіант, що стимулює до багаторазового перескладання та нових ігрових сюжетів у світі дизайну.
Вік: 8+
Деталі: 286
Мініфігурки: немає
Коробка: 262х191х61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 286 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Creator |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 191 мм |
| Висота упаковки | 61 мм |