









Конструктор Lego Botanicals Квіти космеї 11514
Конструктор Лего Ботанікал Cosmos Flowers 11514
Оточіть себе красою природи з витонченим набором «Квіти космеї» з ботанічної колекції LEGO. Ця модель стане ідеальним доповненням інтер’єру, додаючи йому яскравих барв та атмосфери спокою. У наборі представлені три деталізовані квітки космеї у білому, фіолетовому та рожевому відтінках, а також два пухнасті стебла перистощетинника. Якщо придивитися уважніше, серед пелюсток можна знайти чарівну крихітну комашку.
Конструктор із 171 деталі розроблений для дітей від 9 років та дорослих шанувальників флористики. Висота та нахил стебел дозволяють створювати унікальні квіткові композиції у вазі. Модель можна поєднувати з іншими наборами серії Botanicals для створення пишних індивідуальних букетів. Це чудовий подарунок на день народження або свято, який дозволить насолодитися медитативним процесом збирання та прикрасити робочий стіл чи кімнату декором, що ніколи не в’яне.
Вік: 9+
Деталі: 171
Мініфігурки: немає
Коробка: 191x141x46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 171 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Botanicals |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Ширина упакування | 141 мм |
| Висота упаковки | 46 мм |