









Конструктор Lego Super Heroes Локі проти команди Залізної Людини 11211
Конструктор Лего Супер Герої Loki vs. Team Iron Man 11211
Приєднайтеся до команди супергероїв та допоможіть їм зупинити витівки підступного Локі. Цей насичений подіями набір для дітей від 4 років відтворює штаб-квартиру Залізної Людини та його вірних союзників. Завдяки великим стартовим блокам та простому ілюстрованому керівництву, маленькі будівельники зможуть самостійно зібрати складну техніку та відразу поринути у світ супергеройських пригод.
У наборі зібрано цілий арсенал для захисту світу: швидкісний літак Залізної Людини, масивний рухомий робот Залізного Халка з ліфтом та гоночний автомобіль Залізного серця. Чотири мініфігурки персонажів та безліч тематичних аксесуарів, таких як інструменти для ремонту та голограми, дозволяють розігрувати нескінченні сценарії битв та підготовки до місій. Конструктор на 204 деталі ідеально підходить для розвитку впевненості у конструюванні та творчого мислення, даруючи малюкам можливість стати частиною легендарної команди Marvel.
Вік: 4+
Деталі: 204
Мініфігурки: 4
Коробка: 262х222х62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 204 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Super Heroes |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 222 мм |
| Висота упаковки | 62 мм |