









Конструктор Lego Editions Football Вінісіус Жуніор — найкращі моменти футбольних матчів 43027
Конструктор Лего Едішн Vini Jr. – Football Highlights 43027
Вік: 10+
Деталі: 510
Мініфігурки: 1
Коробка: 262х222х76
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 510 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 222 мм |
| Висота упаковки | 76 мм |