









Конструктор Lego Editions Formula 1 Шолом Льюїса Гамільтона з команди Scuderia Ferrari HP 43022
Конструктор Лего Едішн Scuderia Ferrari HP Lewis Hamilton Helmet 43022
Вік: 14+
Деталі: 884
Мініфігурки: 1
Коробка: 382х262х71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість деталей | 884 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Ширина упакування | 262 мм |
| Висота упаковки | 71 мм |