









Конструктор Lego Botanicals Рослини, що гойдаються 11506
Конструктор Лего Ботанікал Rocking Plants 11506
LEGO Botanicals 11506 «Рослини, що гойдаються» — невеликий затишний набір з 253 деталей для дітей та дорослих від 9 років. Дозволяє зібрати кілька декоративних рослин у горщиках, які гойдаються. Миленький подарунок для любителів рослин та домашнього затишку. Оригінальний набір LEGO, виробництво Данія.
Вік: 9+
Деталі: 253
Мініфігурки: немає
Коробка: 205x191x46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 253 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Botanicals |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Ширина упакування | 191 мм |
| Висота упаковки | 46 мм |