









Конструктор Lego Duplo Сімейства диких тварин: Пінгвіни та Леви 10442
Конструктор Лего Дупло Wild Animal Families: Penguins & Lions 10442
LEGO Duplo 10442 «Сімейства диких тварин: Пінгвіни та Леви» — яскравий набір із 10 великих деталей для малюків від 2 років. Дозволяє зібрати родини пінгвінів та левів і розіграти сцени з дикої природи. Деталі великого розміру безпечні для маленьких рук. Чудовий перший конструктор для малюка. Оригінальний набір LEGO, виробництво Данія.
Вік: 2+
Деталі: 10
Мініфігурки: немає
Коробка: 191х141x61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість деталей | 10 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | DUPLO |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Ширина упакування | 141 мм |
| Висота упаковки | 61 мм |