







Конструктор Lego Botanicals Квіткова фоторамка 40916
Конструктор Лего Ботанікал Floral Picture Frame 40916
Створіть квіткову фоторамку за допомогою набору для конструювання LEGO® Botanicals Квіткова фоторамка (40916) для дітей віком від 9 років. Дівчатка та хлопчики весело складатимуть рамку для фотографій, уквітчану ромашкою, трояндою, цинерарією, дельфінієм, вербою й камелією LEGO, а потім використовуватимуть її для оформлення улюбленої фотографії. Чудовий квітковий декор, який можна розмістити вертикально або горизонтально, стане чудовим подарунком для дітей і фотографів. Набір містить 310 деталей.
РОЗМІРИ — рамка для світлин із 310 деталей має висоту понад 15 см і ширину 19 см за горизонтального розміщення.
Вік: 9+
Детали: 310
Мініфігурки: немає
Коробка: 205x191x61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 310 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Botanicals |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Ширина упакування | 191 мм |
| Висота упаковки | 61 мм |