









Конструктор Lego Super Heroes Бетмобіль із фільму «Бетмен проти Супермена» 76331
Конструктор Лего Супер Герої Batman v Superman Batmobile 76331
LEGO Super Heroes 76331 «Бетмобіль із фільму «Бетмен проти Супермена»» — набір з 220 деталей та 1 мініфігуркою за мотивами епічного протистояння двох супергероїв DC. Для шанувальників коміксів від 9 років. Оригінальний набір LEGO, виробництво Данія.
Вік: 9+
Деталі: 220
Мініфігурки: 1
Коробка: 262х191х46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 220 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Super Heroes |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 191 мм |
| Висота упаковки | 46 мм |