









Конструктор Lego Ninjago Робот-титан Ллойда до 15-річчя 71860
Конструктор Лего Ніндзяго Lloyd's Titan Mech 71860
LEGO Ninjago 71860 «Робот-титан Ллойда до 15-річчя» — масштабний набір з 1293 деталей та 3 мініфігурками до ювілею серії Ninjago, для підлітків від 14 років. Відтворює велетенський бойовий робот легендарного Ллойда з рухомими руками, ногами і деталями зброї. Оригінальний набір LEGO, виробництво Данія.
Вік: 14+
Деталі: 1293
Мініфігурки: 3
Коробка: 378х354х94
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість деталей | 1293 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Ninjago |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 378 мм |
| Ширина упакування | 354 мм |
| Висота упаковки | 94 мм |