









Конструктор Lego Botanicals Букет соняшників 11502
Конструктор Лего Ботанікал Sunflower Bouquet 11502
LEGO Botanicals 11502 «Букет соняшників» — яскрава декоративна модель з 686 деталей для дорослих від 18 років. Відтворює пишний букет сонячних соняшників, які ніколи не зів'януть. Ідеальний подарунок для любителів квітів та декору. Оригінальний набір LEGO, виробництво Данія.
Вік: 18+
Деталі: 686
Мініфігурки: немає
Коробка: 382x262x70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 18 років |
| Кількість деталей | 686 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Botanicals |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Ширина упакування | 262 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |