Конструктор Lego Iconic Великодній кролик і полювання на курячі яйця 40808
Конструктор Лего Айконік Easter Bunny and Chick Egg Hunt 40808
LEGO Iconic 40808 «Великодній кролик і полювання на курячі яйця» — святковий великодній набір з 140 деталей для дітей від 8 років. Включає великоднього кролика та елементи для веселої гри. Оригінальний набір LEGO, виробництво Данія.
Вік: 8+
Деталі: 140
Мініфігурки: немає
Коробка: 191х141х46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 140 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Ширина упакування | 141 мм |
| Висота упаковки | 46 мм |