









Конструктор Lego Duplo Синій поліцейський мотоцикл 10471
Конструктор Лего Дупло Blue Police Motorcycle 10471
LEGO Duplo 10471 «Синій поліцейський мотоцикл» — компактний набір з 11 деталей з мініфігуркою поліцейського для малюків від 2 років. Яскравий і простий у складанні. Чудовий маленький подарунок. Оригінальний набір LEGO, виробництво Данія.
Вік: 2+
Деталі: 11
Мініфігурки: 1
Коробка: 191х141x61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість деталей | 11 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | DUPLO |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Ширина упакування | 141 мм |
| Висота упаковки | 61 мм |