









Конструктор Lego Super Heroes Залізна Людина в броні Mark 3. Колекційний набір 76344
Конструктор Лего Супер Герої Iron Man Mark 3 Collectors' Edition 76344
LEGO Super Heroes 76344 «Залізна Людина в броні Mark 3. Колекційний набір» — масштабна колекційна модель з 1297 деталей для дорослих шанувальників Marvel від 18 років. Детально відтворює легендарний червоно-золотий обладунок Залізної Людини Mark III. Оригінальний набір LEGO, виробництво Данія.
Вік: 18+
Деталі: 1297
Мініфігурки: 1
Коробка: 456х282х88
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 18 років |
| Кількість деталей | 1297 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Super Heroes |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 456 мм |
| Ширина упакування | 282 мм |
| Висота упаковки | 88 мм |