









Конструктор Lego Botanicals Ромашки 11508
Конструктор Лего Ботанікал Daisies 11508
Дайте розквітнути дитячій фантазії з набором для конструювання LEGO® Botanicals Ромашки (11508) для дітей віком від 9 років. Дівчаток і хлопчиків розвеселить процес створення милого букета, що включає 3 великі ромашки, 2 стебла маленьких, 3 пучки заспокійливої лаванди та яскраво-зелені стебла. Маленький букет LEGO містить надзвичайно реалістичні квіти та чарівне сонечко на щастя на одному з лавандових стебел — миле доповнення, яке неодмінно потішить юних будівельників.
Після завершення діти можуть з гордістю демонструвати свій букет квітів LEGO як естетичний декор для спальні або письмового столу, що ніколи не зів'яне й не потребуватиме поливу. Цей букет — продуманий подарунок для дітей та підлітків на день народження, а також цікавий варіант для новосілля. Він стане улюбленою окрасою для шанувальників квітів будь-якого віку, приносячи красу природи у ваш інтер'єр.
Вік: 9+
Деталі: 133
Мініфігурки: немає
Коробка: 191x141x46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 133 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Botanicals |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Ширина упакування | 141 мм |
| Висота упаковки | 46 мм |