Конструктор Lego Iconic Вантажівка Санти 40746
Конструктор Лего Айконік Santa's Delivery Truck 40746
Святкова вантажівка готова до подорожі, щоб вчасно доставити подарунки з Північного полюса. Конструкція автомобіля дозволяє зазирнути всередину та роздивитися святкові пакунки, а дах прикрашає чарівна мініялинка. За кермом сидить спритний ельф, який має при собі мішок Санти та важливий лист для адресата. Набір розміром 15 см заввишки та 13 см завдовжки стане яскравою різдвяною прикрасою та надихне на безліч творчих сюжетів. У комплекті ви знайдете аркуш наклейок для прикрашання моделі, що додасть ще більше святкового настрою процесу складання.
Вік: 8+
Деталі: 224
Мініфігурки: 1
Коробка: 262х141х61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 224 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 141 мм |
| Висота упаковки | 61 мм |