









Конструктор Lego Friends Пляжна крамничка смузі 42625
Конструктор Лего Френдс Beach Smoothie Stand 42625
Відчуйте справжній літній настрій разом із Новою та Ніко, замовляючи прохолодні напої на узбережжі Хартлейк-Сіті. Яскравий кіоск має все необхідне для створення смачних коктейлів, включно з блендером та свіжими фруктами на вітрині. Завдяки стильному пляжному баггі герої можуть швидко дістатися до крамнички та відпочити біля води. Різноманітні деталі, як-от меню чи стаканчики з соломинками, додають реалістичності кожному ігровому сюжету. Цей літній конструктор надихне на створення безлічі нових історій про відпочинок та дружбу.
Вік: 6+
Деталі: 213
Мініфігурки: 2
Коробка: 262х191х46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 213 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 191 мм |
| Висота упаковки | 46 мм |