







Конструктор Lego Ninjago Багі для бездоріжжя ніндзя Арін 71811
Конструктор Лего Ніндзяго Arin's Ninja Off-Road Buggy Car 71811
Хлопчики й дівчатка віком від 7 років можуть відтворити захопливі битви з другого сезону телесеріалу NINJAGO® «Повстання драконів» завдяки набору LEGO® NINJAGO Багі для бездоріжжя ніндзя Арін (71811). Цей пригодницький набір містить іграшковий автомобіль Аріна жовтого кольору з рухомими колесами, підвіскою, кабіною, що відкривається, місцем для двох мініфігурок, двома шиповими шутерами з шістьма шипами для стрільби й великим гаком на задній панелі, що допомагає ловити лиходіїв.
Іграшка складається з моделі малюка Рію та чотирьох мініфігурок NINJAGO: Скелелаз Коул із альпіністським гаком і катаною, Арін з альпіністським гаком і катаною, Воїн із кігтями у вовчій масці й Сіндер з аксесуаром у вигляді катани. Кожен ніндзя-набір можна створити завдяки додатку LEGO Builder, який допоможе вам і вашій дитині у легкій та зрозумілій будівельній пригоді. Це ідеальний подарунок для юних героїв, які мріють про власні перемоги над силами зла.
Зібрана модель автомобіля заввишки понад 11 см, завдовжки 23 см і завширшки 14 см.
Вік: 7+
Деталі: 267
Мініфігурки: 4
Коробка: 282х262х76
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 267 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 282 мм |
| Ширина упакування | 262 мм |
| Висота упаковки | 76 мм |