






Lego Super Heroes Робот бойової машини 76277
Лего Супер Герої War Machine Mech Armor 76277
Станьте частиною команди Месників, керуючи потужним броньованим роботом, що оснащений трьома швидкісними шипострілами для відбиття атак. Цей конструктор має повністю рухливі кінцівки, що дозволяє відтворювати епічні битви всесвіту Marvel та приймати стійкі бойові пози. Мініфігурка Бойової машини легко розміщується всередині кабіни, яка відкривається, відкриваючи доступ до управління гігантським воїном. Після завершення місії легендарну фігурку можна поставити в дитячій кімнаті як стильний експонат для справжніх шанувальників серії.
Вік: 6+
Деталі: 154
Мініфігурки: 1
Коробка: 141х191х46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 154 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 141 мм |
| Ширина упакування | 191 мм |
| Висота упаковки | 46 мм |