






Lego Ninjago Робот земної стихії Коула 71806
Лего Ніндзяго Cole's Elemental Earth Mech 71806
Діти віком від 7 років можуть відтворити історії з другого сезону телесеріалу NINJAGO® «Повстання драконів» за допомогою пригодницької іграшки «Робот земної стихії Коула» (71806). Крутий робот має рухомі руки та ноги, які можна нахиляти й обертати для створення бойових поз, а також масивну броню та величезний молот.
Головна перевага набору — можливість персоналізації. Знімні деталі цього робота дозволяють комбінувати його з частинами роботів Кая (71807) та Сори (71808) (продаються окремо). Діти можуть змішувати та поєднувати ноги, руки й тулуби, створюючи свого унікального воїна. У наборі є дві мініфігурки: ніндзя Коул із мечем-катаною та Воїн у масці вовка з кігтями. За допомогою додатка LEGO Builder ви зможете насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим процесом конструювання, масштабуючи та обертаючи модель у 3D.
Вік: 7+
Деталі: 235
Мініфігурки: 2
Коробка: 191х262х61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 235 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Ширина упакування | 262 мм |
| Висота упаковки | 61 мм |