









Lego Technic Сміттєвоз Mack® LR Electric 42167
Лего Технік Mack LR Electric Garbage Truck 42167
Надихайте дітей, які обожнюють транспортні засоби, замислитися про зелену енергію і збереження міста чистим з допомогою цього іграшкового сміттєвоза Mack® LR Electric серії LEGO® Technic (42167) для хлопчиків і дівчаток віком від 8 років. Ця іграшкова вантажівка для переробки сміття натхненна надсучасним електросміттєвозом Mack і має реалістичну форму пересування та функції. Модель не моторизована.
Зібравши модель, діти можуть насолоджуватися творчою грою, досліджуючи можливості вантажівки. Дверцята відчиняються, і діти можуть використовувати деталі шестерні у верхній частині кабіни, щоб спрямувати вантажівку в потрібне місце. Як і справжнє авто, ця модель має бічний навантажувач, щоб захоплювати, піднімати й перекидати сміттєві баки. Діти можуть грати в сюжетні ігри, вивозячи й розвантажуючи сміття. До набору входять сміттєві баки й сміттєві деталі, які заохочують до творчої гри. Набори LEGO Technic мають реалістичні функції, які знайомлять юних будівельників з інженерією.
Вік: 8+
Деталі: 503
Коробка: 354х191х70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 503 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 354 мм |
| Ширина упакування | 191 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |