









Lego Technic Позашляховик багі для перегонів по бездоріжжю 42164
Лего Техник Off-Road Race Buggy 42164
Діти віком від 8 років отримають справжню насолоду від гри з цим крутим іграшковим автомобілем. Юні будівельники розвивають свої навички, складаючи позашляховик багі для перегонів від LEGO® Technic (42164). А випробовуючи свою модель, отримують ще більше задоволення. Він має автентичні деталі, натхненні справжніми багі для перегонів, зокрема задню підвіску, рухомий чотирициліндровий двигун і круте гнучке кермове управління.
Цей набір стане чудовим подарунком для дітей, які обожнюють транспортні засоби й іграшки для перегонів. У наборах LEGO Technic поєднуються реалістичні деталі з інтерактивними моделями, які надихають юних будівельників LEGO дізнаватися більше про інженерію. Подаруйте дітям веселу будівельну пригоду з додатком LEGO Builder, в якому вони можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, а також відстежувати прогрес.
Вік: 8+
Деталі: 219
Коробка: 191х141х71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 219 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Ширина упакування | 141 мм |
| Висота упаковки | 71 мм |