







Lego Botanicals Мініатюрні рослини 10329
Лего Ботанікалс Tiny Plants 10329
Створіть вишукану квіткову експозицію для домашнього декору, що не потребує догляду, за допомогою цього набору для конструювання для дорослих. Набір LEGO® Botanicals Мініатюрні рослини (10329) демонструє рослинний світ сукулентів, тропічних і хижих видів, які розміщуються в окремих контейнерах із кубиків теракотового кольору. Насолоджуйтеся будуванням кожної з 9 рослин, а тоді виставляйте їх у себе вдома або в офісі.
Цей набір із 758 деталей стане чудовим подарунком для любителів рослин, а також ідеальним заняттям, яким можна насолоджуватися з друзями та родиною. Підходить як для початківців, так і для досвідчених будівельників, оскільки містить моделі різного рівня складності. Кожна рослина створена на основі справжніх видів, що додає реалістичності вашій колекції. Створіть свій власний мінісадок, який завжди буде квітучим і не потребуватиме поливу, прикрашаючи ваш робочий стіл чи полицю.
Вік: 18+
Деталі: 758
Мініфігурки: немає
Коробка: 382х262x57
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 18 років |
| Кількість деталей | 758 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Ширина упакування | 262 мм |
| Висота упаковки | 57 мм |