Lego Iconic Грошове дерево 40648
Відсвяткуйте Китайський Новий рік із цим чудово деталізованим і привабливим Денним деревом Лего (40648), прикрашеним багатствами та нагородами. До набору входить ялинка, прикрашена 20 мандаринами, 14 червоними конвертами та 10 монетами для дітей від 9 років. У китайській культурі здавна вважається, що грошове дерево приносить достаток, процвітання та удачу. Ця модель привертає увагу та додасть веселощів святкуванням китайського Нового року.
Висота зібраного дерева понад 16 см.
Вік: 9+
Деталі: 336
Мініфігурки: немає
Коробка: 191х261х61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип конструктора | Блочний |
| Кількість деталей | 336 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 191 мм |
| Довжина упаковки | 261 мм |
| Висота упаковки | 61 мм |