


Lego Minecraft Сталактитова печера 30647
Вирушайте у підземну подорож разом зі Стівом, щоб дослідити загадковий біом улюбленого кубічного всесвіту. Компактна локація відтворює знамениті карстові утворення з краплями води та небезпечними сталагмітами. У комплекті ви знайдете фігурку Кріпера, який завжди готовий до несподіваної появи під час вашої гри. Збірна декорація чудово підходить для створення цікавих сюжетів та стане ідеальним доповненням до більших будівель Minecraft. Набір також містить характерні аксесуари та спорядження, що допоможуть герою під землею.
Вік: 6+
Деталі: 45
Мініфігурки: 2
Коробка (полібег): 194x170x14
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип конструктора | Блочний |
| Кількість деталей | 45 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 194 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Висота упаковки | 14 мм |