Lego Iconic Сані Діда Мороза 40499
Санта Клаус уже поруч! Дайте волю дитячій творчості на ці свята з іграшковим набором LEGO® «Санчата Санти» (40499) для хлопчиків і дівчаток віком від 9 років. Ельфи-початківці весело проведуть час, будуючи червоно-золоті санчата, а тоді відкриють усі подарунки, запаковані всередині: гітару, плюшевого ведмедика та пару лиж.
Втілюючи магію в життя, набір включає мініфігурку Санта-Клауса, якого можна посадити в передню частину санчат, та чотирьох оленів, що тягнуть їх на Північний полюс. Цей святковий набір із 343 деталей стане чудовим подарунком як для дітей, так і для дорослих, які люблять різдвяний декор LEGO. Санчата разом з оленячою упряжкою мають довжину понад 30 см, що робить їх ідеальним експонатом для поширення навколо радісного святкового настрою.
Розміри саней Діда Мороза, з огляду на заряджену оливу, становлять у зібраному вигляді: понад 8 см заввишки, 30 см завдовжки й 7 см завширшки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 343 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 61 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 191 мм |