









Lego Technic Ducati Panigale V4 R 42107
Чуєш рев двигуна? Відчуваєш азарт? І як машина плавно входить в поворот? Якщо ти коли-небудь мріяв опинитися за кермом власного Ducati, то тобі сподобається збирати модель Ducati Panigale V4 R LEGO® Technic. Дізнайся, як коробка передач приводить в рух четырехциллиндровый двигун V4. Подивися, як досягається плавність ходу автомобіля Ducati з допомогою передньої і задньої підвіски. Вивчи різні стилі водіння з цієї двошвидкісний функціональною моделлю.
Розміри моделі були вибрані таким чином, щоб створити максимально точну копію оригінального мотоцикла. Розміри: 32 см (12 ") в довжину, 16 см (6") у висоту і 8 см (3 ") в ширину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 646 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |