Lego Star Wars Бойовий набір: штурмовики ситхів 75266
Стань офіцером Першого ордена і веди штурмовиків в бій з цим чудовим конструктором «Бойовий набір: штурмовики ситхів» LEGO® Star Wars™! Вооружи штурмовиків бластерамі, стріляють шипами. Прикріпи бластер до передньої частини спидера і будь готовий вступити в бій. Проникни на ворожу територію і керуй атакою реактивних штурмовиків з повітря. Чи зможе хто-небудь тебе зупинити?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 105 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |