Lego Star Wars Йода 75255
Собери і покажи всім справжню легенду LEGO® Star WarsTM — магістра Йоду!
Вимагай неймовірні битви з "Зоряних війн" зі збірною фігуркою магістра ордену джедаїв Йоди. Наш магістр Йода може бути зроблений з кубиків LEGO®, але у нього є потужний світловий меч, і ворогам доведеться з ним вважатися. У фігурки рухома голова, брови і пальці, щоб можна було зобразити будь-яку позу. До комплекту входить демонстраційна пластина і маленький міні-фігурка Йоди зі світловим мечем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 1771 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 118 мм |
| Довжина упаковки | 354 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 378 мм |