Lego Ninjago Movie Робот землетрясений Коула 70632
Врятуй телерепортера Фреда Фінлі від акулячої армії разом із неймовірним землетрусоботом Коула! Застрибуй у кабіну — і до бою! Хапай Дробарку гігантською рукою бота. Об’єднайся з Місако і разом захистіть Фреда від Майка-Шпичака. А потім відкрий динаміки на плечах землетрусобота та стріляй звуковими хвилями, відбиваючись від армії злих акул!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 9 лет |
| Количество деталей | 1202 шт |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 94 мм |
| Длина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 378 мм |