Lego Ninjago Movie Вулканическое логово Гармадона 70631
Прорвися крізь стіни у Вулканічне лігво Гармадона разом із Зейном! Відшукай комп’ютерну лабораторію та конструкторську зону, де він створює своїх акулоботів. Уникай атак дрона-мушлі та клацаючих щелеп акули, яку піднімає кран. Сховайся від вогню, який Гармадон відкрив зі своєї зброї на верхівці вулкана. Потім скористайся своїми вміннями ніндзя для перемоги над Гармадоном і його солдатами-акулами, щоб захопити контроль над базою!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Количество деталей | 521 шт |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Длина упаковки | 354 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 378 мм |