Lego Ninjago Movie Атака пираний 70629
Допоможи Каю та Місако врятувати Рея від атаки піраній у Ніндзяго-Сіті! Акула-головоріз доганяє рікшу Рея на потужному піраноботі. Уникай клацаючих щелеп і ухиляйся від маневрених ракет. Атакуй катаною Кая та луком і стрілами Місако, а потім збий із ніг ту піранью.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Количество деталей | 217 шт |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Блочный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 61 мм |
| Длина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 191 мм |