









Конструктор Lego Editions Football Кіліан Мбаппе — найкращі моменти футбольних матчів 43013
Конструктор Лего Едішн Kylian Mbappé — Football Highlights 43013
Вік: 10+
Детали: 490
Мініфігурки: 1
Коробка: 262х222х62
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 490 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Ширина упакування | 222 мм |
| Висота упаковки | 62 мм |