Конструктор Lego Iconic Декоративне великоднє яйце 40816
Конструктор Лего Айконік Decorative Easter Egg 40816
LEGO Iconic 40816 «Декоративне великоднє яйце» — нарядна великодня модель з 386 деталей для дітей від 9 років. Створює барвисте декоративне яйце — чудова прикраса до Великодня або подарунок. Оригінальний набір LEGO, виробництво Данія.
Вік: 9+
Деталі: 386
Мініфігурки: немає
Коробка: 205х191х61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 386 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Ширина упакування | 191 мм |
| Висота упаковки | 61 мм |